Falowniki Fuji Electric

Frenic-Aqua

Ocena: 1.90/5 | liczba opinii: 20

Falowniki FRENIC AQUA występują w tym samym rozmiarze w wersjach ze stopniem ochrony IP21 i IP55 (do mocy 90kW), a dla mocy od 110 do 710kW jako IP00. Wbudowany w standardzie filtr EMC i dławik redukujący harmoniczne pozwalają na bezproblemowy montaż i zmniejszają liczbę zewnętrznych połączeń.

  • Sterowanie :
    skalarne
  • Zastosowanie skalarne:
    pompy, wentylatory, lekkie rozruchy, taśmociągi i przenośniki
  • Opis
  • Schemat

Falowniki FRENIC AQUA występują w tym samym rozmiarze w wersjach ze stopniem ochrony IP21 i IP55 (do mocy 90kW), a dla mocy od 110 do 710kW jako IP00.
Wbudowany w standardzie filtr EMC i dławik redukujący harmoniczne pozwalają na bezproblemowy montaż i zmniejszają liczbę zewnętrznych połączeń.
Falownik FRENIC-AQUA - specjalizowana jednostka sterująca pracą pomp o mocach od 0,75 do 710kW i zasilaniu z sieci trójfazowej 400V/50-60Hz. Zwarta konstrukcja i niewielkie wymiary ułatwiają montaż w szafie, natomiast wersja wodoszczelna z IP55 pozwala na montaż bezpośrednio przy silniku.

Frenic-Aqua stanowią specjalną serię do aplikacji pomp. Opierają się na sprzęcie wspólnym z serią FRENIC-HVAC, mają jednak inne oprogramowanie, ukierunkowane na autonomiczne działanie pomp z szeroką gamą systemowych funkcji ochronnych i sterujących.

Umożliwiają sterowanie przepływem, stałym ciśnieniem w rurociągu, także podczas wahań zużycia od zera do wartości maksymalnej i z powrotem, regulację kaskadową większej liczby silników pomp itp. Ponadto jest dostępna cała gama innych funkcji, wraz z logiką programowaną przez użytkownika, umożliwiającą bardziej złożone funkcje autonomiczne bez nadrzędnego PLC.

plik zip

Informacje o plikach

Wszystkie pliki pdf dokumentacji i instrukcji obsługi są skompresowane do fortmatu zip. Pozwala to zmniejszyć rozmiar pliku i ułatwia jego transport lub przechowywanie.


infolinia: 48 331 20 57 | napisz do nas