CFW-11

Ocena: 2.11/5 | liczba opinii: 9

CFW-11 zawiera wiele innowacji, które są pomocne i korzystne dla użytkownika, głównie ze względu na prostotę jego instalacji i eksploatacji. CFW-11 został opracowany na podstawie filozofii Plug-and-Play, pozwalając na prostą i szybką instalację falownika i jego akcesoriów.

 • Sterowanie :
  skalarne, wektorowe
 • Zastosowanie skalarne:
  pompy, wentylatory, lekkie rozruchy, taśmociągi i przenośniki
 • Zastosowanie wektorowe:
  napędy glówne maszyn, ciężkie rozruchy, ciężka praca
 • Opis
 • Dane techniczne
 • Schemat

Nowa generacja falowników z technologią state-of-the-art sterowania trójfazowym silnikiem indukcyjnym. Może być stosowany w szerokim zakresie zastosowań, przeznaczony jest do normalnej lub ciężkiej pracy. Doskonała wydajność zapewnia wzrost efektywności pracy i jakości procesu sterowania. CFW-11 zawiera wiele innowacji, które są pomocne i korzystne dla użytkownika, głównie ze względu na prostotę jego instalacji i eksploatacji. CFW-11 został opracowany na podstawie filozofii Plug-and-Play, pozwalając na prostą i szybką instalację falownika i jego akcesoriów.

Wyświetlacz posiada system nawigacji i programowania podobny do telefonów komórkowych, z przyciskami soft-klucz. Możliwe, jest uzyskanie dostępu do parametrów sekwencyjnie lub poprzez grupy parametrów. Panel także umożliwia pracę z wprowadzaniem podstawowych parametrów prowadząc użytkownika przez niezbędne funkcje parametrów.
CFW-11 dostosowuje się do potrzeb klienta poprzez szeroką gamę akcesoriów, które są łatwe w instalacji. Poza tym, produkt posiada SoftPLC z funkcjami PLC do przemiennika, co pozwala użytkownikowi na stworzenie własnej aplikacji.

Napięcie zasilania     200 – 690 V    
Prąd znamionowy     3.6 – 2 850 A
Moc silnika     1.1 – 630    kW

plik zip

Informacje o plikach

Wszystkie pliki pdf dokumentacji i instrukcji obsługi są skompresowane do fortmatu zip. Pozwala to zmniejszyć rozmiar pliku i ułatwia jego transport lub przechowywanie.


infolinia: 48 331 20 57 | napisz do nas