MVX9000

Ocena: 1.81/5 | liczba opinii: 16

Falowniki Cutler-Hammer MVX9000 to bezczujnikowe wektorowe falowniki firmy Eaton, zaprojektowane w celu zapewnienia regulacji prędkości obrotowej indukcyjnych silników trójfazowych.

 • Sterowanie :
  skalarne, wektorowe
 • Zastosowanie skalarne:
  pompy, wentylatory, lekkie rozruchy, taśmociągi i przenośniki
 • Zastosowanie wektorowe:
  napędy glówne maszyn, ciężkie rozruchy, ciężka praca
 • Opis
 • Schemat

Falowniki Cutler-Hammer MVX9000 to bezczujnikowe wektorowe falowniki firmy Eaton, zaprojektowane w celu zapewnienia regulacji prędkości obrotowej indukcyjnych silników trójfazowych. Falowniki te posiadają standardowe funkcje które można zaprogramować aby dostosować wydajność falownika dla wielu różnych aplikacji. MVX9000 wykorzystuje 32-bitowy mikroprocesor i izolowane tranzystory bipolarne (IGBT), które zapewniają cichą pracę i wysoką wydajność silnika również przy niskiej częstotliwości wyjściowej falownika.

Małe rozmiary i prostota obsługi i programowania to dodatkowe atuty falownika MVX9000, idealne rozwiązanie do szybkiego montażu wszędzie tam gdzie mamy niewiele miejsca. Napęd standardowo posiada wymienny, cyfrowy wyświetlacz panela obsługi i programowania. Wyświetlacz umożliwia monitorowanie falownika jak również jego programowanie i diagnostykę. Przyciski są wykorzystywane również do cyfrowej regulacji falownika a co za tym idzie silnika elektrycznego jako sterowanie lokalne. W standardzie falowniki posiadają również wbudowany tranzystor hamowania DC, interfejs RS-485 oraz programowy regulator PID.

plik zip

Informacje o plikach

Wszystkie pliki pdf dokumentacji i instrukcji obsługi są skompresowane do fortmatu zip. Pozwala to zmniejszyć rozmiar pliku i ułatwia jego transport lub przechowywanie.


infolinia: 48 331 20 57 | napisz do nas