RASP 4.0

Ocena: 3.09/5 | liczba opinii: 23

RASP to element Rapid Link, który tworzy zintegrowany system i obejmuje interfejs AS, Systemy magistrali obiektowych Profinet i Ethernet/IP. Integracja z rozwiązaniami IoT jest zatem możliwe bez żadnych problemów. Pozwala na to wysoki poziom przejrzystości danych aż do poziomu urządzenia

  • Sterowanie :
    skalarne
  • Zastosowanie skalarne:
    pompy, wentylatory, lekkie rozruchy, taśmociągi i przenośniki
Produkcja tego modelu zakończona - zadzwoń: 500 034 605
  • Opis
  • Schemat

Standardowa instalacja Plug and Play to sterowanie i programowanie bezpośrednie i przez sieć komunikacyjną - to wymagania stawiane dla nowoczesnej techniki napędowej. Eaton oferuje nowoczesne systemy napędowe Rapid Link 4.0.
Dzięki szerokiej gamie oferowanych mocy, wybór jest prosty a inteligentne opcje programowania nowej generacji przemienników częstotliwości jest doskonałym wyborem dla wszystkich rodzajów aplikacji transportu technologicznego. Zwiększona żywotność: do 10 milionów przełączeń, do 3000 cykli na godzinę (np.2,2 kW), w temperaturze otoczenia do +55 °C bez zmiany parametrów, wysoki stopień ochrony IP 65 to tylko niektóre zalety tch napędów.

moc silnika od 0,3 do 3,0 kW (przy 400 V, 50/60 Hz)
sterowanie nawrotne
dopasowane wymiary dla maksymalnej elastyczności montażu
połączenia kablowe z lewej, prawej lub dolnej

plik zip

Informacje o plikach

Wszystkie pliki pdf dokumentacji i instrukcji obsługi są skompresowane do fortmatu zip. Pozwala to zmniejszyć rozmiar pliku i ułatwia jego transport lub przechowywanie.


infolinia: 48 331 20 57 | napisz do nas